För bästa service, ring alltid 25 92 70. Riktnummer 042 för Ekeby och 046 för Staffanstorp

På denna sida får du en chans att lära känna oss lite bättre och dessutom får du våra kontaktuppgifter. Tveka aldrig att kontakta oss i allt som rör service- eller försäljningsärende som har med Lantbruk, Entreprenad, grönyte eller trädgårdsmaskiner att göra. Vi finns för dig. Välkommen till oss!

Söderberg & Haak Staffanstorp

Våra öppettider
7.15-16.00 Verkstad (förutom vid jour då helt andra tider gäller)
7.15-16.00 Reservdelar
8.00-17.00 Försäljning

Staffanstorp

Försäljning Lantbruk
Magnus Lindgren
046-25 92 71
0733-22 09 40
magnus.lindgren@sodhaak.se
 

Säljare
Emil Andersson
0733-22 09 48
emil.andersson@sodhaak.se

Entreprenadförsäljare
Max Nordberg
0765-399307
max.nordberg@sodhaak.se


Reservdelschef
Torbjörn Pettersson
046-25 92 74
0733-22 09 43
torbjorn.pettersson@sodhaak.se
 

Verkstadsadministratör
Mathias Gunnarsson
0765-399320
mathias.gunnarsson@sodhaak.se
 


Spara

 

Reservdelar & Husqvarna
Per Larsson
0733-220946
per.larsson@sodhaak.se

 

Servicetekniker Lantbruk
Marcus Svensson          
0735164028          
marcus.svensson@sodhaak.se          

Reservdelar
Tor Nilsson
0733-220945
tor.nilsson@sodhaak.se

Op.verkmästare/Servicetekniker
Jörgen Mårtensson
0733-22 09 47
jorgen.martensson@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Erik Wildmark
0765-40 42 90
erik.wildmark@sodhaak.se.se

Servicetekniker Lantbruk
Sead Mehmeti
0735-164026
sead.mehmeti@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Leif Magnusson
0733-22 09 42
leif.magnusson@sodhaak.se

Servicetekniker
Anders Dahlberg
Tel: 0735-164029
anders.dahlberg@sodhaak.se


Spara

Servicetekniker
Rasmus Martinsson
rasmus.martinsson@sodhaak.se

 

Ansvarig entreprenadservice / Servicetekniker
Henrik Esbjörnsson
Telefon: 0735-164025
Henrik.esbjornsson@sodhaak.se

Servicetekniker Entreprenad
Oscar Olsson
0735-16 40 27         
oscar.olsson@sodhaak.se                     


Servicetekniker Husqvarna
Lars Svensson
0735-16 40 24
lars.svensson@sodhaak.se

Säljchef
Joakim Alvarsson
046 25 92 24
070 246 70 98
joakim.alvarsson@sodhaak.se


Administration
Rosmarie Tuvesson
046-25 92 78
staffanstorp@sodhaak.se

Söderberg & Haak Ekeby

Våra öppettider
7.15-16.00 Verkstad (förutom vid jour då helt andra tider gäller)
7.15-16.00 Reservdelar
8.00-16.00 Försäljning

Ekeby

Säljchef
Joakim Alvarsson
046 25 92 24
070 246 70 98
joakim.alvarsson@sodhaak.se

Entreprenadförsäljare
Max Nordberg
0765-399307
max.nordberg@sodhaak.se


Spara
Reservdelar Ekeby
Fredrik Olsson
0724-021410
fredrik.olsson@sodhaak.se

Op.verkmästare/Servicetekniker
Jörgen Mårtensson
0733-22 09 47
jorgen.martensson@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Erik Wildmark
0765-40 42 90
erik.wildmark@sodhaak.se.se

Servicetekniker Lantbruk
Sead Mehmeti
0735-164026
sead.mehmeti@sodhaak.se

Servicetekniker Lantbruk
Leif Magnusson
0733-22 09 42
leif.magnusson@sodhaak.se

Servicetekniker
Anders Dahlberg
Tel: 0735-164029
anders.dahlberg@sodhaak.se


Spara

Servicetekniker
Rasmus Martinsson
rasmus.martinsson@sodhaak.se

 

Servicetekniker Lantbruk
Marcus Svensson          
0735164028          
marcus.svensson@sodhaak.se          

Ansvarig entreprenadservice / Servicetekniker
Henrik Esbjörnsson
Telefon: 0735-164025
Henrik.esbjornsson@sodhaak.se

Servicetekniker Entreprenad
Oscar Olsson
0735-16 40 27         
oscar.olsson@sodhaak.se                     

Följ oss på